УКР РУС ENG

Пошук:


Email:  
Пароль:  

 СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ

КВ №19905-9705 ПР від 02.04.2013 р.

 ЗАСНОВНИКИ

ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ НАН УКРАЇНИ
(ХАРКІВ, УКРАЇНА)

 ВИДАВЕЦЬ

ВИДАВНИЧИЙ ДІМ «ІНЖЕК» (ХАРКІВ, УКРАЇНА)

 РОЗДІЛИ САЙТУ

Головна сторінка

Редакція журналу

Редакційна політика

Анотований каталог (2011)

Анотований каталог (2012)

Анотований каталог (2013)

Анотований каталог (2014)

Анотований каталог (2015)

Анотований каталог (2016)

Анотований каталог (2017)

Анотований каталог (2018)

Анотований каталог (2019)

Анотований каталог (2020)

Тематичні розділи журналу

Матеріали наукових конференцій


Інструментальне забезпечення технологій управління в системі економічної безпеки підприємств
Кривдик В. І.

Кривдик В. І. Інструментальне забезпечення технологій управління в системі економічної безпеки підприємств. Бізнес Інформ. 2020. №3. C. 392–400.
https://doi.org/10.32983/2222-4459-2020-3-392-400

Розділ: Менеджмент і маркетинг

Стаття написана українською мовою
Завантажень/переглядів: 0

Завантажити статтю (pdf) -

УДК 330:65.014

Анотація:
У статті проаналізовано динаміку зміни рівня популярності інструментів та трендів управління протягом 2000–2017 рр. і наведено 25 найбільш популярних інструментів та трендів управління за підсумками 2017 р. Виділено цілі застосування інструментів та трендів управління в діяльності сучасних організацій. У 2017 р. 48% респондентів використовували такий інструмент, як стратегічне планування. Друге місце посідає CRM (управління взаємовідносинами з клієнтами), оскільки організації задля досягнення комерційного успіху спрямовують свою діяльність на задоволення потреб споживачів. Міжнародні практики використання управлінських технологій та інструментів не завжди можуть адекватно сприйматися вітчизняними суб’єктами управління, і в деяких випадках можуть викликати суттєвий організаційний спротив при їх практичній реалізації. Однак у межах систем економічної безпеки підприємств відповідальні особи постійно намагаються вводити нові практики у практичну площину діяльності. Запропоновано авторські визначення понять: розширена аналітика, аgile-менеджмент (гнучке управління), збалансована система показників, бенчмаркінг, реінжиніринг бізнес-процесів, управління змінами, зниження складності, ключові компетенції, аналіз поведінки споживачів, управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), системи задоволення споживачів, сегментація споживачів, цифрова трансформація, системи залучення співробітників, Інтернет речей, злиття та поглинання, місія та стратегічне бачення, корпоративний тайм-менеджмент, моделі цінової оптимізації, сценарне планування, стратегічні альянси, стратегічне планування, управління ланцюгами поставок, тотальне управління якістю, бюджети з нульовою базою. Підкреслено необхідність імплементації технологій та трендів управління в систему економічної безпеки підприємств та, за необхідності, їх адаптації до умов функціонування.

Ключові слова: технології управління, інструменти управління, тренди управління.

Рис.: 1. Табл.: 3. Бібл.: 27.

Кривдик Вікторія Ігорівна – аспірант, кафедра менеджменту, адміністрування та готельно-ресторанної справи, Хмельницький національний університет (вул. Інститутська, 11, Хмельницький, 29016, Україна)
Email: [email protected]

Список використаних у статті джерел

Advanced Analytics. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-advanced-analytics/
Agile Management. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-agile-management/
Balanced Scorecard. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-balanced-scorecard/
Benchmarking. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-benchmarking/
Business Process Reengineering. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-business-process-reengineering/
Change Management Programs. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-change-management-programs/
Complexity Reduction. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-complexity-reduction/
Core Competencies. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-core-competencies/
Customer Journey Analysis. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-customer-journey-analysis/
Customer Relationship Management. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-customer-relationship-management/
Customer Satisfaction Systems. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-customer-satisfaction-systems/
Customer Segmentation. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-customer-segmentation/
Digital Transformation. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-digital-transformation/
Employee Engagement Surveys. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-employee-engagement-surveys/
Internet of Things. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-internet-of-things/
Management Tools & Trends 2015. URL: http://www.bain.com/Images/BAIN_BRIEF_Management_Tools_2015.pdf
Management Tools & Trends 2017. URL: https://www.bain.com/contentassets/f8361c5cd99e4f40bbbf83c17d6a91b9/bain_brief-management_tools_and_trends.pdf
Mergers and Acquisitions. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-mergers-and-acquisitions/
Mission and Vision Statements. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-mission-and-vision-statements/
Organizational Time Management. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-organizational-time-management/
Price Optimization Models. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-price-optimization-models/
Scenario and Contingency Planning. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-scenario-and-contingency-planning/
Strategic Alliances. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-strategic-alliances/
Strategic Planning. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-strategic-planning/
Supply Chain Management. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-supply-chain-management/
Total Quality Management. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-total-quality-management/
Zero-Based Budgeting. URL: https://www.bain.com/insights/management-tools-zero-based-budgeting/

 ДЛЯ АВТОРІВ

Ліцензійний договір

Умови публікації

Вимоги до статей

Положення про рецензування

Договір публікації

Номер в роботі

Питання, які задаються найчастіше

 ІНФОРМАЦІЯ

План наукових конференцій


 НАШІ ПАРТНЕРИ


Журнал «Проблеми економіки»

Журнал «Економіка розвитку»

  © Business Inform, 1992 - 2020 Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International CC BY-SA. Написати вебмастеру